• 34315, İstanbul, Avcılar
  • Telefon : +90 (212) 676 66 26

Öğretmenlerimiz

Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın.

kısa açıklama:

Spor birçok yönden iş hayatına benzer, diğerleri kadar iyi ya da daha iyi olmak isterseniz, onIar kadar zinde oImaIısınız. Zinde ve yetenekli oIduğunuz zaman, iyi oyuncu ile çok iyi oyuncu arasındaki farkı belirIeyen ise kararIıIıktır.

Tam pes etmek üzere olduğunuz anlarda, neden başladığınızı hatırlayın Yaptığımız şeyler için pişmanlık zamanla geçer ne var ki, yapmadığımız şeylere pişmanlığın çaresi yoktur. Vücudunuza iyi bakın. Yaşamak zorunda olduğunuz tek yer orasıdır.

Siz kolayı yapmakla hükümlü değilsiniz, siz kendinizle mücadele etmekle hükümlüsünüz. Ne zaman başarılı bir insan görürseniz anlayın ki birileri zamanında cesur bir karar almış.

Vücut geliştirme tıpkı diğer sporlar gibidir. Başarılı olmak için antrenmanlarınıza, beslenme düzeninize ve ruh halinize %100 enerjinizi vermelisiniz.

kısa açıklama:

Duygularımı kaslarımın altında saklayabilirim. Bundan kuşkum yok. Bunu uzun süre başarabilirim. Ortaya çıkacakları anı hissettiğimde ise, onları bırakırım. Bu harika bir şey.

Zihnimizi kontrol edebilmek harika bir şey. Diğer insanların kafası karışık. Bunu başaramıyorlar. Ben ise ileri-geri hareket edebilirim.

Yarışma için antrenman yapıyorsam, insanlıktan çıkabilirim. Ama aslına bakarsanız bu daha çok süper insan olamaya benziyor. Yarışma bittiğindeyse tekrar kendim olurum ve duygularımı geri kazanırım.

Spor salonunda ve hayatta gösterdiğiniz fiziksel direnç sağlam bir karakter inşa etmenizi sağlar.

short bio:

Hiçbir zaman daha kolay olmayacak, sadece siz daha güçlü olacaksınız. Eğer başarıyla aranızda duran bir şey varsa onu ortadan kaldırın. Asla engellere takılmayın. İnsan ne zaman hedef koysa ona tüm enerji ve yeteneğini koyması lazım. Gerekli çabayla başarabilirsiniz. Ya da daha işinize yarayacak bir şeyler keşfedebilirsiniz. Eninde sonunda ne olursa olsun canlı hissedeceksiniz.

Daha önce hiç sahip olmadığın bir şeye sahip olmak istiyorsan, daha önce hiç yapmadığın bir şey yapmalısın. Başarısızlıktan korkmayın. Başarmanın yolu budur.

Dünyanın düşleyenlere de ihtiyacı var, yapanlara da. Ama düşlediğini yapanlara daha çok ihtiyacı var.

Benim spordan anladığım içinde fiziksel bir yarışma olmasıdır. Vücut geliştirenlerde antrenman yapıp yarıştıklarına göre bizde bir spor yapıyoruz.

short bio:

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration. It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Yeteri kadar nedeniniz varsa, her şeyi yapabilirsiniz. aşarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler, başarısız olmaya da değer. Gerçek başarı,başarısız olma korkusunu yenebilmektir.

Bundan yirmi yıl sonra daha fazla pişman olmamak için yapmak istediğin şeyleri yap. Sınırları aş, güvenli limanlardan ayrıl. Sana doğru gelen rüzgarı yakala ve yelkenlerini ona göre ayarla. Keşfet. Hayal et. Bul.

Öğrenilmiş çaresizlik pes etmenin sonucudur. Bu his, her ne yaparsanız yapın “hiçbir anlamı yok” inancını takip eden bir “vazgeçme” duygusudur.

short bio:

aşarılı bir insan olmaya çalışmayın, değerli bir insan olmaya çalışın. Başarılı bir insan hayattan verdiğinden fazlasını alır, değerli insan ise, hayattan aldığından daha fazlasını verir.

Dünyada hiçbir şey azmin yerini tutamaz. Yetenek yeterli değildir; yetenekli ve başarısız insandan bol bir şey yoktur. Zekâ yeterli değildir; zekânın ödüllendirilmediği neredeyse bilinen bir gerçektir. Eğitim tek başına yeterli olamaz; dünya eğitimli yoksullarla doludur. Azim ve kararlılığın ise her şeye gücü yeter.

Tecrübe, insanın başına gelen kötü şey değildir, önemli olan insanın o başına gelenle ne yaptığıdır.

Kasların büyümesini sağlayan tekrarların son üç ya da dördüncüsüdür. Bu acılı kısım şampiyonları olmayanlardan ayıran şeydir.

short bio:

Cesaretimi kaybetmiyorum. Çünkü vazgeçilen her yanlış girişim doğruya yaklaşan bir adımdır. İyi ağaç kolay yetişmez, rüzgar ne kadar kuvvetli eserse ağaçlar da o kadar sağlam olur.

Sporsuz bir hayat ile aranızda engel olmasın.

short bio:

short bio:

Öğretmenlerimiz

© 2017 Myth Fitness Club. Bütün Hakları Saklıdır. Avcılar Myth Fitness Club